
Мультитул туристичний Ganzo 202-b, 24в1, оригінал
1 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: G202B

Ganzo G202B:
Універсальний повнорозмірний трансформер від Ganzo на 24 функції, виготовлений із високовуглецевої неіржавкої неіржавкої сталі, загартування виробу до 58 HRC. Додаткову стійкість перед корозією забезпечує зносостійке напилення "Black Matt".
Усі шарнірні вузли не мають люфтів і мертво фіксуються в робочому положенні. Корпус інструмента виготовлений у скелетній варіації для зниження маси, водночас запас міцності не залишає шансів конкурентам.


Функціонал:
- плоскогубці (пружинна підтримка)
- кусачки
- мала торцева викрутка
- нож
- серейтор
- консервний ніж
- відкривачка для пляшок
- ніж для зняття ізоляції
- пила
- Захоплення для гайки або циліндра
- ножиці
- шило
- тримач біт (12 бітів у комплекті)



У комплекті з інструментом додається набір стандартних викруткових біт, вони виготовлені з вуглецевої сталі, зберігаються в гумовій касеті. Розмір головки відповідає міжнародному стандарту, у зв'язку з цим вони без проблем змінюються на інші.

Маса G 202-b становить 270 г без урахування біт, габарити в складеному стані: 10,5х5х1,8 см, габарити в робочому вигляді 17 см.

Для зберігання постачається нейлоновий футляр чудової якості, який можна закріпити на поясі, всередині є окрема кишеня для касети з бітами.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 24 шт. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 270 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, кільце для підвісу, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип ножа | Мультитул |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | чорний |
- Ціна: 1 030 ₴









