
Мультитул Ganzo G101-H, 22 функції, набір біт
830 ₴
- Готово до відправки
- Код: G101-H

Повнорозмірний тул арсенал інструментів, який виготовлений із високоякісної інструментальної сталі 440C з гарним імунітетом до корозії. Корпус і за сумісництвом колодка виготовлений з авіаційного анодованого алюмінію зі скелетною конструкцією, що неабияк знижує масу до 250 грамів.
Робоче спорядження:
- Пила
- Серейтор
- Шило з вушком
- Консервний ніж
- Ножиці
- Ніж
- Мала шліцьова викрутка
- Хрестова викрутка
- Бітотримач
- Пляшковий відкривач
- Пасатижі
- Кусачки
- Набір бітів у касеті 9 шт.
- Ніж для ізоляції

Усі шарнірні та осьові з'єднання не мають люфту та вирізняються високим запасом міцності та довгим ресурсом експлуатації. Як кріпильні мітки використовуються класичні шестигранні болти, що дає змогу легко розбирати й обслуговувати інструмент.

У складеному стані G101 становить 10.5 см, а у відкритій формі плоскогубців — 16 см.
Варто зазначити, що плоскогубці, ножиці та кусачки доповнені пружинною підтримкою.

Мультитул комплектується міцним нейлоновим чохлом, який має дві кишені, для тулу та касети з бітами. Сітема фіксації на поясі комбінована, розміщення є як горизонтально, так і вертикально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 22 шт. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | кусачки, плоскогубці, маленька викрутка плоска, хрестоподібна викрутка, ніж, ніж з зубчастим лезом, ножиці, відкривачка для пляшок, консервний ніж, для зняття ізоляції, пила, шила, дєржітєль біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип ножа | Мультитул |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | сірий, сріблястий |
- Ціна: 830 ₴









