
Складаний ніж Ruike D191-B, 8cr13mov
1 560 ₴
- В наявності
- Код: D191-B


Клинок виготовлений із корозійної високовуглецевої сталі 8Cr13mov, це гарний робочий сплав із витривалою різальною крайкою, загартування за шкалою Роквелла становить 58-59 HRC, термообробка зроблена кріогенним способом.
Клинок форми Drop Point має невелике фальшлезо та високі прямі спуски. Преміальне тонке зведення до 0.3 мм по всій довжині різальної крайки та 0.4 мм ближче до вістря гарантує різання для гоління.
Товщина обуха становить 3 мм за довжини клинка 9.2 см.
Оброблення поверхні сталі виготовлене методом дробоструменевого бомби, що так само зміцнює молекулярну структуру металу та в перспективі маскує утворені подряпини та потертості клинка.
Варто звернути увагу на дзеркальну різальну крайку ножа, виробник витратив час на додатковий етап шліфування клинка, такий нюанс рідко трапляється в бюджетній категорії, і тепер агресивний різ зберігатиметься довше.

Механіка ножа на показниковому рівні, в осьовому вузлі встановлений хромистий сталевий підшипник. Фліпінг клинка дивовижний, стріляє з будь-якого положення легким торканням на плавник.
Центровка дотримана на 5+, люфту немає.
На цій моделі встановлений надійний замок Frame Lock, запірна пластина повністю заходить на п'яту клинка, забезпечуючи в такий спосіб максимальну фіксацію.

Комбінована ручка виготовлена з неіржавкої сталі марки 420 і склотканинини G10. Велика ручка 12.7 см забезпечує надійне утримання і шикарну ергономіку, на хвості передбачений широкий темлячний отвір.
У комплектації встановлена сталева еластична кліпса для кишенькового зачіпу, вона не переставна, положення більше підходить для правші.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 21.9 мм |
| Довжина ножа | 219 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.7 см |
| Вага ножа | 120 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Призначення | Тактичний |
| Тип | Складаний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 219 мм |
| Марка стали | 8Cr13Mov |
| Форма клинка | clip-point |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Колір клинка | сірий |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Матеріал корпусу | G10 |
| Гарантія | 5 років |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Сталь D2 | 8Cr13 |
| Сталь клинка 440С | 8Cr13Mov |
- Ціна: 1 560 ₴







