
Ніж Ruike "Єгерь"
Основні положення:
- Сталь- 14С28N
- Ручка- G10
- Повна довжина — 223 мм
- Довжина клинка — 110 мм
- Товщина клинка — 4.5 мм
- Твердість сталі — 60 HRC
- Маса без піхви — 190 г
- Гарантія — 5 років

Клинок — масивний Сlip-point пройшов механічний кольк для зміни молекулярної решітки сталі, у такий спосіб збільшивши її запас міцності та робочий ресурс. Для виробництва використовувалася шведська сталь Sandvik 14c28N.

Після загартування стали різальна крайка Ruike Yager видає 60 HRC за шкалою Роквелла, таке значення чудово підходить для роботи в мисливському напрямку. Ніж довго тримає гостроту за інтенсивної експлуатації.

Масивна товщина обуха становить 4.5 мм, Єгерь розрахований на грубу рубальну та колячу роботу, що характерно через високі спуски від обуха, велика товщина не позначається на акуратному різі на продуктах.
Обух має приємний округлий профіль і ребристі насічки для підвищення ергономіки.

Колодка виготовлена в темно-зеленому кольорі з текстурованим дизайном, матеріалом виготовлення колодки слугує міцний перевірений часом композит G-10, виготовлений на основі склотканинини та епоксидних смол. Тривалість колодки становить 12 см.

У хвостовику передбачений темлячний отвір.

У комплекті з виробом постачається тактичний піхви, виготовлений з ABS-пластику та має універсальну фіксацію від фирмы Ruike.

Ніжни кріпляться на поясі під будь-яким зручним кутом, у корпусі футляра є отвори для паракорду або шнура, за бажання можна зафіксувати ніж на рюкзаку.

Система блокування піхви не дає змогу невмисно випасти ножу, обпекти клинок можна тільки зусиллям користувача.

Ця модель не є Холодною Зброям, як підтвердження ми надаємо нашим покупцям висновок експертизи МВД

Надаємо офіційну гарантію 5 років.

Оригінальна продукція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 223 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 195 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490 ₴






