
Базові моменти:
- Загальна довжина — 21.5 см
- Клинок-9.5 см
- Взуття — 3.2 мм
- Сталь- D2 (60 hrc)
- Фініш- Stone Wash
- Осьовий керамічні підшипники
- Замок-Liner Lock
- Кліпса — переставна л/п

Геометрія клинка трохи схожа на стильну лінію, що безумовно добре впорається з проникальною роботою, спуски високі прямі практично від обуха, довжина клинка становила 95 мм за товщини 3.2 мм. В основі лежить інструментальна сталь марки D2 з твердістю 60 hrc, відома своїм агресивним різом і високою стійкістю в процесі експлуатації, але не дуже любить мокре середовище, тому для повноцінного функціонала рекомендуємо протирати клинок насухо та не залишати у воді на тривалий час, у всіх інших аспектах це чудова робоча сталь високого рівня.

Оброблення клинка виготовлене кам'яною бомбардованою площиною стали методом Stone Wash, має дуже красивий вигляд, до того ж маскує потенційні подряпини та потертості, залишаючи ніж завжди в товарному вигляді. На одній стороні клинка нанесений логотип бренда, на іншому маркування сталі й індивідуальний номер ножа.

Механіка високої точності, хід клинка супроводжують два керамічні підшипники, звод за допомогою фліпера, натяку на люфт і перекіс немає. Варіація замка проста — класичний лінійний Liner Lock не обтяжує ніж зайвими деталями та характерний надійній простій конструкції.

Сталева ручка накрита плашками з G10, геометрія з однією виїмкою під палець, плавник клинка відіграє роль гарди, чудова анатомія для колючої роботи.
Код для безплатної доставки: 191290
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 125 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
- Ціна: 2 020 ₴





