
Мультитул Roxon Phantom S802
2 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: S802
Повнорозмірний високотехнічний мультитул із великим ножем, повноцінними ножицями та плоскогубцями. Оригінальне автоматичне подавання групи інструментів за допомогою клавіші, надійна вузлова шарнірна конструкція та висока точність виробництва.

На борту такий арсенал:
- Плоскогубці з пружинною підтримкою
- Кусачки (змінні леза-накладки в комплекті)
- Великий ніж танто
- Великі ножиці
- Пила для дерева
- Шило
- Консервний ніж
- Ніж для ізоляції
- Викрутки: шліцьова, хрестова
- Стамеска
- Склобій

Головна відмінність Phantom 802 в функції зміни клинків (наявність питайте в менеджера). Штатний клинок-танто зі сталі 5Cr15 з агресивним бритовним заточуванням.

Корпус інструмента виготовлений зі сталі 420, у виробництві інструмента використовується сталь 5Cr15. Компонування цих хромистих сплавів передбачає повний імунітет перед корозією.

Клинок і пилка фіксуються замком типу Liner Lock, а наскрізний виріз дає змогу виконувати одноручне зведення цих інструментів.
Великі ножиці мають окрему систему відкривання за допомогою клавіші, вони, як і плоскогубці, мають пружинну підтримку.

Оригінальна система подавання групи інструментів здійснюється за допомогою окремої бічної клавіші, що істотно спрощує маніпуляцію.

На корпусі зроблена лінійка від 0-9 см, насічка різна не має схильності стиратися.

Габаритні розміри мультитула такі: 104/43/22 мм. за маси без чохла 310 грамів.
Конструкція шарнірна передбачає важкі навантаження й інтенсивну експлуатацію.

У коробці ви знайдете пару змінних лез для кусачок, метизи та шестигранник для заміни.

Комплектується інструмент міцним нейлоновим чохлом жорсткого профілю на ґудзику, футляр можна розмістити на поясі в горизонтальному та вертикальному положенні.

Сфера діяльності:
- Вело
- Риболовля
- Автомобільний інструмент
- Туризм
- EDC
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пила по дереву, Стамеска, Пасатижі, Кусачки, Обтискні кліщі, Ніж, Викрутка, Лінійка, Шило |
| Кількість інструментів | 15 шт. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 310 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Мультитул |
- Ціна: 2 310 ₴







