
Складаний ніж Ruike P155-W, сталь Sandvik 14c28n
2 430 ₴
- В наявності
- Код: P155-W

Оригінальний ніж від компанії Ruike із феноменальним заточуванням, високою виробничою точністю та гарними матеріалами збирання.

Геометрія клинка Clip Point, з яскраво вигнутою різальною крайкою в перському виготовленні, що характерно позначається на високих різальних якостях. Оброблення клинка-сатин, варто зазначити, що заточування ножа доведене до фінального точки, різальна крайка має дзеркальне полірування. Гоління для гоління 0.4 мм, високі прямі спуски, корисна довжина р.к. 89 мм.
На клинку є глибокий чойл для точних делікатних робіт.
В основі лежить неіржавка сталь шведської компанії Sandvik, клинок пройшов загартування рідким азотом, твердість р. у межах 60 одиниць.
Сталь належить до високотехнічних легованих сплавів з оптимальним співвідношенням вуглецю та хрому, що так само забезпечує гарну витривалість різальних властивостей і імунітет до корозії.

У закритому положенні ніж становить 12.3 см, накладки виготовлені зі склотекстоліту G10, пісочний чіпкий фактура за класикою. Основа колодки — полегшені металеві лайнери зі сталі 3cr13Mov.
Монолітність збільшує подовжений чорний бекспейсер. Товщина колодки становила 1.5 см, а маса ножа — 145 г.
Механіка ножа побудована на основі двох роликових підшипників, ніж чудово фліпує без пружинної підтримки.
Центровка дотримана, люфту немає. Зведення здійснюється плавцем або подвійним шпеником
Базовий запірний елемент Liner Lock дублюється додатковим блокіратором, у такий спосіб максимально запобігаючи мимовільному зниженню ножа у разі критичних навантажень, хоча в повсякденній роботі буде досить користуватися одним "лайнером"

Ніж комплектується переставною кліпсою глибокої посадки.

Гарантія: 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 21.3 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Сатин |
| Гарантійний термін | 72 |
| Вага ножа | 145 |
| Довжина у складеному стані | 12.3 |
| Довжина рукоятки | 123 |
| Твердість ріжучого леза | 60 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | складаний |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | 14C28N |
| Товщина леза | 3.5 |
| Тип | Ніж універсальний |
- Ціна: 2 430 ₴




