
Складний ніж Firebird FH 91 bk, сталь D2
1 530 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FH91-BK
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Одна з останніх розробок Firebird, повноцінний EDC, виготовлений на базі двох перевірених моделей: FH11 і FH 41 з урахуванням усіх похибок. Проста та комфортна ергономіка з якісним збиранням і високим різальним потенціалом, що ще потрібно для складаного ножа на кожен день?!

Вже знайома власна геометрія клинка Firebird, в основі високовуглецева сталь D2 загартована до 60 HRC, високими самурайськими спусками та фальшлезом на обуху. Довжина жала 88 мм, товщина по обуху 3.5 мм, обробка клинка Stone-wash.
Колодка — характерна для лінійки FH композит G10 текстурований, лайнери полегшені, утоплені в композит, у плані ергономіки та універсальності комфортного утримання питань немає!
Довжина колодки становить 115 мм.
Загальна маса ножа — 119 г.

Осьовий хід ножа на підшипниках, клинок падає в ручку під своєю вагою, плавник доповнений чіпкими насічками, фліпує ніж чудово.
Люфт як і годиться в моделях цього рівня немає, за безпеку та фіксацію клинка відповідає Liner Lock (товщина 1.5 мм)

На колодці встановлена металева кліпса глибокої посадки, є можливість переставити її під ліву/праву руку, на протилежному боці кліпса закривається заглушкою.

Модель не підходить під категорію ХО, надаючи виписку МВД

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 203 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 119 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 119 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FireBird |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴





