
Складаний ніж Ganzo G 627, сталь 8Cr14MoV
450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G 627 bk
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Складаний ніж від Ganzo, модель 2024 року.
Механіка з асистом, на клинку неіржавка сталь із високим вмістом вуглецю 8Cr14MoV.
Обробка поверхні сталі — Black stone wash, спуски увігнуті.
Накладки колодки виготовлені з поліпропілену у двох колірних варіантах: чорний і болотний.
Фіксація замка здійснюється замком Liner Lock.
Ніж комплектується двобічною кишеньковою кліпсою глибокої посадки.

ТХ:
- Довжина ножа — 203 мм
- Довжина клинка — 88 мм
- Товщина клинка — 3.2 мм
- Ширина клинка — 25 мм
- Сталь клинка — 8Cr14MoV (58 hrc)
- Обробка сталі — BSW
- Матеріал колодки — поліпропілен
- Механіка- шайби/Асист
- Замок-Liner Lock
- Маса ножа — 130 грамів
- Кліпса — двопозиційна
- Виробництво — Ganzo





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 203 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 130 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴







