
Складаний ніж Ganzo G 768, сталь D2
1 440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G768-BK
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний ніж Ganzo G 768 — це новинка 2024 року, клинок виготовлений з інструментальної сталі D2 із заявленою твердістю після загартування ±60 hrc.
Геометрія Clip Point з фальшлезом, спуски прямі, зведення 0.4 мм, фінішне оброблення стали поперечний сатин.
Ніж вирізняється дуже якісною механікою, у осьовому вузлі встановлені сталеві підшипники в латунній касеті.
Накладки колодки виготовлені з композиту G10 у чорному кольорі.
Кліпс має двосторонню систему монтажу на обидва боки.
За фіксацію відповідає замок Axis Lock із високим запасом міцності та ресурсу.
Темлячний отвір є.
- Довжина ножа — 205 мм
- Довжина клинка — 88 мм
- Товщина клинка — 3 мм
- Спуски прямі
- Зведення — 0.4 мм
- Сталь- D2 (±60 hrc)
- Оброблення металу — сатин
- Маса ножа — 116 грамів
- Механіка-підшипник
- Ручка- G10
- Довжина колодки — 117 мм
- Замок- Axis Lock
- Клипса- л/п
- Гарантія — 1 рік
Не є ХО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 117 мм |
| Довжина ножа | 202 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 116 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 116 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴





