
Складний ніж Ganzo G721B, сталь 440C
1 190 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G721B-BK
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Оригінальний складаний ніж Ganzo з автоматичним спуском клинка. На клинку використовується високотехнічна неіржавка сталь 440-С, з високим вмістом вуглецю та грамотним загартуванням у діапазоні 58-59 HRC.
- Довжина ножа — 20 см
- Довжина клинка — 8.5 см
- Товщина клинка — 3 мм
- Фінішне оброблення-сатинування
- Покриття — black pvd
- Сталь клинка — 440 °C
- Твердість — 58/59 hrc
- Маса ножа — 135 грамів
- Фиксация- button Lock
- Механіка- шайби (латунь/полімер)
- Ручка- G10
- Гарантія — 12 місяців

Довжина колодки — 115 мм, чорні фактурні накладки виготовлені зі склотекстоліту G10.
Ніж комплектується сталевою кліпсою глибокої посадки.
Механіка осьового вузла працює за допомогою пружинного довідника, вісь дублюється латунними та полімерними шайбами. Миттєве зведення клинка здійснюється за допомогою кнопки.
Люфт немає.
Клавіша спуску втоплена, що запобігає невмисловому натисанню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 135 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 135 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴





