
CJRB Gobi, сталь D2, G10 black Минтол
2 180 ₴
- В наявності
- Код: J1906-NTG
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Східне виготовлення компанії Artisan Cutlery в моделі CJRB Gobi, за класикою маємо D2 на клинку, керамічні підшипники та поліровану ручку G10.
Основні моменти:
- Довжина ножа — 209 мм
- Довжина клинка — 28 мм
- Товщина обуха — 3.2 мм
- Сталь- D2/ 60hrc
- Фініш- Stone Wash
- Осьовий вузол — керамічний підшипник
- Ручка — G10 + алюміній
- Замок-Liner

Клинок виготовлений з інструментальної високовуглецевої сталі D2, твердість різальної крайки становить 60 hrc, геометрія клинка схожа на шабельну лінію, яскравий виражений радіус крайки добре відчувається під час протяжного різання, спуски прямі практично від обуха, товщина самого обуха — 3.2 мм. Фінішне оброблення клинка виготовлене способом кам'яного оброблення Stone Wash, поверхня сталі має матову структуру мікросітки, яка призначена маскувати утворені подряпини в процесі довгої експлуатації.

Всі ножі лінійки CJRB розкладаються на базі керамічних підшипників, модель Gobi не виняток, чудовий чіткий політ клинка забезпечений, маніпуляція виробляється плавцем, ніж сміливо закріплений у категорії фліпер. Люфт напроти немає, клин по центру.

Фіксувальний елемент клинка виконує базовий класичний замок Liner Lock, простий, надійний і невибагливий фіксатор.

Тривалість колодки 12 см, тут ми маємо такі ж шабельні подібності, вигнута лінія комфортно лягає в руку. Скелет утворюють сталеві лайнери облицьовані полірованими накладками з композиту G10. Дуже помітним елементом конструкції є алюмінієвий бекспейсер анодований у темно-червоний колір, деталь неабияк додає преміальності, він утворює темлячний отвір.
На колодці встановлена двопозиційна кишенькова кліпса.

Оригінальна продукція високої якості, не є холодною зброєю
Промокад на безплатну доставку 191290- вкажіть в довідниках до замовлення або у усні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | D2 |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 209 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 105 г |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 105 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Минтол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴




