
Складний ніж Ruike P801sf, Sandvik 14C28N
1 850 ₴
- В наявності
- Код: P801-SF
Костюмний EDC для упереджених ножів.
Один із топових моделей компанії Ruike. Ніж прийшов на огляд і тести багатьох експертів гострої справи, і отримав високі оцінки за всіма критеріями. Без перебільшення можна сказати, Ruike 801 один із найкращих представників у сегменті за співвідношенням ціна-якість у наш час
Сталь:
Sandvik 14C28N — це неіржавка шведська сталь із високою твердістю. Гарантує тривалу збереження різальної крайки. Твердість за Роквеллом в діапазоні 58-60 hrc дає змогу точити клинок до гостроти для гоління. Ця марка сталі повністю чинить опір корозії.

Пелюсткова форма клинка передбачена для високої проникної та різальної здатності. Його довжина становить 8,6 см, товщина по обуху 3.1 мм. Зведення — 0.4.
Покриття сталі — піскоструминна обробка Stone Wash. Ця поверхня практично не схильна до подряпин.

Складаний механізм ножа працює за кошти касетного підшипника. Осьовий хід чіткий і бездоганний.
Природно, жодної люфти немає.
Зведення клинка з миттєвого подавання виробляється фліпером або бічним штифтом.
За фіксацію ножа відповідає лінійний замок Frame Lock.

Колодка виготовлена з неіржавкої сталі 3Cr14N. Легована хромом і нікелем — ця марка не схильна до потемніння, корозії та інших негативних чинників.
Довжина ручки 11.4 см. Всі фаски та виступи виготовлені на найвищому рівні.
Ніж досить легкий — 120 г. У руці лежить чудово.

На одній стороні колодки розташовується кишенькова кліпса глибокої посадки, у красивому бірюзовому кольорі.



Модель постачається в красивій фірмовій коробці із заглибленням. Дуже показно для подарунка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина рукоятки | 114 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 120 г |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.6 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
- Ціна: 1 850 ₴







