
Кукрі Firebird 804, 5Cr14MoV
1 470 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: F804
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний чорний кукрі Firebird з антивідблисковим покриттям.
Firebird 804 — сучасний армійський аналог традиційного Непальського кукрі, з класичною геометрією клинка, що дає змогу наносити сильні рубальні удари, завдяки зміщеному центру ваги.
Загальна довжина 44 см, клинок — 28,6 см, маса 545 г. Товщина обуха 3,5 мм. Модель виконана з високовуглецевої неіржавкої сталі 5Х14 (54 HRC). Колодка у виконанні фактурного прогумованого пластику.
\
Клинок покритий антивідблисковим зносостійким напиленням, яке так само забезпечує додатковий захист від корозії.
*На колодці є темлячний отвір!
Переваги:
- Сильна сталь
- Сильна рубальна геометрія
- Стійкість до корозії
- Ідеальна ергономіка
- Хвата геометрія колодки
- Чехол из кодуры
- Чудова мобільність
- Високі різальні показники
- Гарантія
- Красива подарункова коробка
Кукри F-804 — це чудовий інструмент для туризму та активного відпочинку в якого мало гідних конкурентів у цьому ціновому сегменті.
Надаємо гарантію 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Довжина рукоятки | 160 мм |
| Довжина ножа | 440 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 544 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 286 мм |
| Ширина леза | 45 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴





