
Ніж швейцарський Victorinox Climber "Альпініст". Червоний/Чорний
2 372 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65402


Легендарна класика переходить з покоління в покоління.
Армійський ніж Victorinox Climber одна з найпопулярніших моделей серед професійних альпіністів і екстремалів. Висока надійність всіх елементів і точна швейцарська збірка заставу довговічною служби даних ножів.

В цілях утримання перших позицій серед конкурентів, компанія Victorinox не розголошує марку і склад сталі. Сплав запатентований під однойменною назвою Victorinox.
Неофіційний хімічний аналіз даної стали говори наступне:
сплав дуже схожий з вітчизняним аналогом X50CrMoV15 - тут і криється загадка ідеального балансу між твердістю і міцністю.


На борту Climber ми маємо:
- Основний клинок
- Малий клинок
- Шило/кернер
- Штопор
- Гак
- Консервний ніж
- Відкривач пляшок
- Плоска викрутка
- Зняття ізоляції
- Пінцет
- Ножиці
- Зубочистка
Довжина в закритому стані 9.1 див. Загальна маса 85 р. В якості рукояті використовуються нейлонові накладки з фірмовим логотипом. хороша зносостійкість покриття перевірена поколіннями.
Присутній брелковое кільце для зачепа на ключі іт.п.


Всі рухомі елементи працюють беззаперечно, фіксація і осьовий хід гідний традиційного швейцарського якості.


Дана модель відноситься до трехрядным армійським ножам, товщина хвата 1.8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кількість інструментів | 14 шт. |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 85 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Основні | |
| Вага ножа | 85 |
| Довжина ножа | 9.1 |
| Довжина рукоятки | 9.1 |
| Колір | Червоний |
| Поверхня | Глянсова |
| Тип | Складаний |
| Твердість ріжучого леза | 58 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | армійський |
| Тип ножа | Мультитул |
- Ціна: 2 372 ₴






