
Мультитул EDC 204 від GANZO, к-т чохол і касета головок
910 ₴
- Готово до відправки
- Код: G204

Ganzo 204 повнорозмірний трансформер із полегшеним корпусом
Модель містить у своєму арсеналі 24 функції, форм-фактор мультитула — плоскогубці з пружинним ходом, габарити в складеному стані/ш/г 10.5/5/2 см, у розкладеному вигляді, довжина становить 16.5 см. Загальна маса інструменту склала 253 г, порівняно невелику вагу, виробник домігся за допомогою перфорації колодки.

В основі "G 204"-го, лежить високовуглецева сталь 440-С, це неіржавка марка марка марка марканистого класу вирізняється довговічним робочим ресурсом і підвищеним запасом міцності, загартування металу вироблене в межах 57 од. за роквелом, оптимальна твердість для інструментів цього сегмента. Колодка виготовлена в чорному матовому кольорі з вищезгаданої 440-С.

Всі осьові вузли та рухомі частини передбачають високі навантаження, модель вирізняється високою надійністю, інструмент кріпиться на масивних шарнірах, які в робочому положенні автоматично фіксуються стопором. Люфт осьових вузлів немає, конструкція гвинтова, за потреби розбирається. На торцях колодки розташовані рифлені накладки для ергономічного хвату.
Арсенал:
- Ніж звичайний
- Ніж серейтор
- Ножиці
- Пила
- Шило (з отвором)
- Викрутка плоска мала
- Консервний ніж
- Плоскогубці
- Кусачки
- Магнітний тримач біт
- Біти викруткові стандартні 11 шт.
Зберігається мультитул у жорсткому нейлоновому чохлі, застібається на кнопку. Там само в окремій кишеньці розміщується й набір біт.

Особливості:
- матеріал — сталь 440С;
- комплект змінних біт;
- нейлоновий чохол у комплекті;
- повнорозмірний формат;
- колір інструментів — метал;
- колір ручки — чорний;
- мультитул важить 253 грами.
Гарантія: Для моделі мультитула Ganzo G204 гарантія дається на один рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 21 шт. |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 253 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | ножі з прямим і серрейторным лезом, невеликі пружні ножиці, пилка, шило, викрутка з прямим шліцом, відкривачка для консервів |
| Чохол / піхви | є |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір в розкритому стані | 165 мм |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | чорний |
| Тип ножа | Мультитул |
- Ціна: 910 ₴






