
Мультитул G103 цілком виправдовує звання «кишеної майстерні». За ваги 250 грамів і довжини в складеному вигляді всього 10,5 см, він має 22 різними функціями. Цей інструмент допоможе вам усунути несправності велосипеда, туристичного спорядження, спорядження мисливця або рибалки. Та й у домашньому побуті він стане в пригоді не один раз. Одна з основних переваг такого мультитула — наявність повноцінних плоскогубців із потужними пружними губками, вбудованими кусачками для дроту та ребристим захопленням для предметів круглої форми.

У виробництві інструмента використовується високотехнічна сталь 440-С із високим вмістом вуглецю, а оптимальна кількість хрому в складі та чорне зносостійке покриття забезпечує тулу гарний імунітет перед корозією.

Багатофункцтональність:
- Плоскогубці з кусачками на пружині
- Дві плоскі викрутки: мала, велика
- Клинок серейтор
- Клинок класичний
- Лінійка
- Шило
- Відкривач пляшок
- Консервний ніж
- Ніж для ізоляції
- Напилок
- Бітотримач
- Касета біт на 9 шт.

Усі осьові вузли та шарнірні з'єднання мають високий запас міцності та точного виробничого припасування. Система фіксації інструмента автоматична на клямках.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 22 шт. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 250 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | пасатижі, кусачки, маленька викрутка плоска, плоска викрутка, ніж, серрейтор, шило, лінійка, пилочка, відкривачка для пляшок, консервний ніж, тримач біт, 9 змінних насадок в комплекті |
| Чохол / піхви | є |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип ножа | Мультитул |
| Розмір в розкритому стані | 193 мм |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | чорний |
- Ціна: 810 ₴










