
Дизайнерський трансформер Ganzo 109
Модель являє собою повнорозмірний універсальний мультитул, який має попит серед туристів, велолюбів і рибалок. Головною відмітною рисою 109-го від братів по лінійки — унікальний дизайн у двох варіантах (сині або червоні вставки)
На борту м-тула 10 основних інструментів. Довжина в розкладеному стані 16.5 см, у складеному 10.5 см за за загальної маси 280 г.

Модель виготовлена з неіржавкої високовуглецевої сталі мартеністого класу 440-С, твердість металу становить 58-60 HRC. Ця марка чудово захищена від корозії. Накладки на колодку виготовлені з алюмінію, виріб воронований матовим чорним кольором. Сталь 440-С зарекомендувала себе як ефективна інструментальна марка з високим робочим ресурсом.

Ganzo g 109 виділяється масивною фактурою та високим запасом міцності, усі рухомі частини та осьові вузли передбачають силові ремонтні навантаження. Інструмент жорстко фіксується в гніздах, не натякаючи на люфт.
Збирання всіх вузлів гвинтове, підживить розбирання.
Форм-фактор інструмента — плоскогубці з пружинною підтримкою.
Арсенал:
- плоскогубці
- ніж звичайний
- напилок
- консервний ніж
- відкривачка для пляшки
- плоска викрутка
- мала плоска викрутка
- серейтор
- шило
- хрестова викрутка
.

Гарантія: Компанія Elpaso надає гарантію терміном на 1 рік від дня купівлі
Особливості:
- повнорозмірні ручки;
- у комплекті плоскогубці та 8 додаткових інструментів;
- чохол у стандартній комплектації;
- підпружинений механізм губок плоскогубців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 10 шт. |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 280 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | ножі з прямою і серрейторной заточкою, відкривачка для пляшок, шило, середня, маленька плоска, довга і хрестоподібна викрутка |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | чорний |
| Тип ножа | Мультитул |
- Ціна: 820 ₴










