
старший представник 2 серії мультитулів від Ganzo
201-й трансформер Ganzo — це повнорозмірний мультитул на 22 інструмента, виготовлений із розрахунком на високі навантаження. Ця модель відрізняється від побратимів лінійки, хромованою поверхнею колодки.
У складеному стані інструмент становить 10.5 см Х 5 см за товщини 1.5 см. Маса становить 265 г.

Трансформер виготовлений із першокласної неіржавкої сталі 440-С. Це високовуглецевий сплав мартеністого класу, належить до категорії інструментальних сталей. Твердість металу після загартування в межах 58 HRC. Ця марка має гарний робочий ресурс і легко переносить силові навантаження. Весь інструмент і ручка виготовлені з цієї сталі.

Складка тулу та запас міцності на показниковому рівні, всі рухомі вузли працюють на шарнірах, у робочому положенні інструменти фіксуються автоматичним стопором. Інструмент передбачає стандартні ремонтні та туристичні навантаження. Люфт і перекоси повністю виключені.

Арсенал:
- Плоскогубці з пружинною підтримкою
- Кусачки
- Плоска мала викрутка
- Серейторний ніж
- Звичайний ніж
- Консервний ніж
- Шило з отвором
- Відкривач пляшок
- Пила для дерева
- Ніж для ізоляції
- Касета з бітами (12 шт.)
- Ножиці

Касета з викрутковими бітами розташовується в додатковому відсіку міцного твердого футляра, розмір головок відповідає стандарту, за потреби їх можна замінити на свої.

Особливості:
- Ganzo G201-H важить лише 265 грамів;
- можна використовувати як брелок на ключі;
- багатофункціональність.
Гарантія: на цю модель діє гарантія 1 рік із дня купівлі.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 22 шт. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 265 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, кільце для підвісу, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | сірий, сріблястий |
| Тип ножа | Мультитул |
- Ціна: 980 ₴








