
Мультитул Ganzo 2016-P, болотний камуфляж
740 ₴
- Готово до відправки
- Код: G2016-P
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Повнорозмірний полегшений мультитул у стилі мілітарі, виготовлений у камуфляжному забарвленні.
Весь інструмент мультитула виготовлений із неіржавкої високовуглецевої сталі 440-С загартованої до 58 HRC. Ручки мультитула виготовлені з міцного пластику.

Функціонал:
- підпружинені плоскогубці кусачками
- два леза, одна з яких має серейторну
- дві шліцьові викрутки різного розміру
- напилок
- лінійка
- подовжувач адаптера для біт
- ніж для консервів і відкривачка для пляшок
- касета з бітами 9 шт.

Усі осьові з'єднання мають високий запас міцності та тривалий ресурс роботи. Припасування деталей на високому рівні, люфт немає.

У робочому положенні весь робочий інструмент фіксується автоматично.

У комплекті з мультитулом ви отримуєте міцний нейлоновий футляр із комбінованою лямкою для посадки на пояс і касету з дев'ятьма бітами з вуглецевої сталі.
На цей товар поширюється офіційна гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Конфігурація | Пасатижі, Кусачки, Щипці для зняття ізоляції, Обтискні кліщі, Ніж, Викрутка, Гайковий ключ, Лінійка, Шило, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 250 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 105x50x18 |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, викрутка середня плоска, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, лінійка, консервний ніж, відкривачка для пляшок, напилок, шило, дєржітєль біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип ножа | Мультитул |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴









