
Чорний мультитул Ganzo G201-B у футлярі та касетної насадок
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: G201-B

G201-B: універсальний робочий трансформер 2-го покоління Ganzo
201 — це повнорозмірний мультитул із повним арсеналом на 22 функцій, у комплекті постачається міцний об'ємний футляр із нейлону та касета викруткових біт.

Форм-фактор інструменту — пасатижі, вони забезпечені пружинною підтримкою для повернення кліщів, самі кліщі доповнені кусачками.

Раззаходів інструмента в складеному стані — 10,5x5 см. Товщина — 1,5 см. Водночас комплектність мультитула становить 22 інструменти, що робить його багатофункціональним і водночас по-справжньому ергономічним.
Інструмент виготовлений із високовуглецевої неіржавкої сталі 440-С, це високоякісна інструментальна марка марка марки маркистого класу. Сплав має високий робочий ресурс і гарну корозійну стійкість. Загартування металу в межах 58 HRC.

Функціонал інструмента:
- кусачки
- підпружинені для більшої зручності плоскогубці;
- дві стандартні викрутки;
- серейтор і гострий ніж;
- ніж для відкривання консервів;
- шило;
- відкривачка для пляшок;
- мініпила, тримач для біт; ножиці;
- насадки-викрутки в комплекті (12 шт.);
- пристосування, за допомогою якого можна зачистити дроти;
- пристосування для захоплення гайок і циліндрів.
Особливості:
- Ganzo G201-B важить лише 265 грамів;
- можна використовувати як брелок на ключі;
- багатофункціональність.
- поясний футляр
Гарантія: на цю модель діє гарантія 1 рік із дня купівлі.

Додаткове антивідблискове покриття Black Matt, крім монотонного дизайну, виконує функцію додаткового захисту від корозії.

Футляр виготовлений із міцного каркасного нейлону 1000-D, має додаткову кишеню для зберігання касети.
Сама касета виготовлена з гуми, а викруткові біти з вуглецевої сталі.


Мультитул призначений для інтенсивного силового навантаження, всі шарніри та осьові вузли мають високий запас міцності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 22 шт. |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 265 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 105x50x15 |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, кільце для підвісу, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | чорний |
| Тип ножа | Мультитул |
- Ціна: 980 ₴









