
Складаний ніж Ruike P155-B, Sandvik 14с28n
2 430 ₴
- В наявності
- Код: P155-B

Оригінальний ніж від компанії Ruike із феноменальним заточуванням, високою виробничою точністю та гарними матеріалами збирання.

Геометрія клинка Clip Point, з яскраво вигнутою різальною крайкою в перському виготовленні, що характерно позначається на високих різальних якостях. Оброблення клинка-сатин, варто зазначити, що заточення ножа доведене до фінального точки, різальна крайка має дзеркальне полірування. Гоління для гоління 0.4 мм, високі прямі спуски, корисна довжина р.к. 89 мм.
На клинку є глибокий чойл для точних делікатних робіт.
В основі лежить неіржавка сталь шведської компанії Sandvik, клинок пройшов загартування рідким азотом, твердість р. у межах 60 одиниць.
Сталь належить до високотехнічних легованих сплавів з оптимальним співвідношенням вуглецю та хрому, що так само забезпечує гарну витривалість різальних властивостей і імунітет до корозії.

У закритому положенні ніж становить 12.3 см, накладки виготовлені зі склотекстоліту G10, чорна чіпка фактура за класикою. Основа колодки — полегшені металеві лайнери зі сталі 3cr13Mov.
Монолітність збільшує подовжений чорний бекспейсер. Товщина колодки становила 1.5 см, а маса ножа — 145 г.

Механіка ножа побудована на основі двох роликових підшипників, ніж чудово фліпує без пружинної підтримки.
Центровка дотримана, люфту немає. Зведення здійснюється плавцем або подвійним шпеником

Базовий запірний елемент Liner Lock дублюється додатковим блокіратором, у такий спосіб максимально запобігаючи мимовільному зниженню ножа у разі критичних навантажень, хоча в повсякденній роботі буде досить користуватися одним "лайнером"

Ніж комплектується переставною кліпсою глибокої посадки.

Гарантія: 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 123 мм |
| Довжина ножа | 213 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.3 см |
| Вага ножа | 145 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Призначення | Повсякденний |
| Тип | Складаний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Сатин |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | складаний |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | 14C28N |
- Ціна: 2 430 ₴







