
Мультитул Ganzo G112 на 13 функцій із набором біт, інструментальна сталь
819 ₴
- Готово до відправки
- Код: G112

Міцний витривалі мультитул першої серії компанії Ganzo, підходить для грубої повноцінної роботи. Рекомендується до придбання для туристів, водіїв, велосипедистів і шанувальників ремонтних робіт.
Складка інструмента не залишає питань, весь інструмент має автоматичну фіксацію, люфт і проміжки немає, фрезерування сталі виготовлене без похибок, всі кути заокруглені, утримання в долоні під час силових навантажень не викликає дискомфорту. Перфорований корпус виготовлений із неіржавкої інструментальної сталі 3Cr13

У складеному стані довжина мультитула становить 10.5 см, у робочому стані 16 см. Маса самого інструмента = 260 г.

Комплектація G112 представлена таким складом::
- Плоскогубці з пружинним ходом
- Кусачки
- Ніж класичний
- Ніж серейторний
- Сталева дюймова лінійка
- Шило
- Плоска викрутка
- Мала плоска викрутка
- Комбінований ніж для консервів і пляшок
- Тримач біт із магнітною підтримкою
- Касета з бітами (9 шт.)

У комплекті до тулу постачається міцний нейлоновий чохол високої якості, який розміщується на поясі в горизонтальному та вертикальному положенні, всередині футляра є відділення для викруткових бітів, повний вага комплекту в чохлі становить 365 г.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 13 шт. |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 260 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | два ножі: з прямою і серрейторной ріжучою кромкою, шило, лінійка, відкривачки для банок і пляшок, одна хрестоподібна і дві плоских викрутки. |
| Чохол / піхви | є |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір в розкритому стані | 165 мм |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | сірий, сріблястий |
| Тип ножа | Мультитул |
- Ціна: 819 ₴









