
Мультитул Ganzo G301-H, хромована сталь
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: G301-H

G301-H: представник преміальної лінійки Ganzo
Якісний повнорозмірний мультитул. Великий набір інструментів дає змогу використовувати модель G301-H для повноцінного ремонту різноманітної техніки. До арсеналу трансформера G301-H входять такі інструменти:
- підпружинені плоскогубці з кусачками
- два леза, одне з яких має серейторне заточування
- дві плоскі викрутки різного розміру
- пила для дерева
- ножиці
- зенковка/шило
- пристосування для зачищення дротів;
- подовжувач для адаптера
- консервний ніж
- підвісне кільце;
- касета з адаптером і набір різноманітних біт (3 плоских викрутки, 3 хрестові викрутки, 3 шестигранних ключі найпопулярніших розмірів).

Усі інструменти мультитула G301-H виготовлені з неіржавкої сталі 440-С — це високовуглецева марка з високим робочим потенціалом. Біти, що входять до комплекту, виготовлені з вуглецевої сталі. Металеві ручки мультитула G301-H мають структурну поверхню, що сприяє впевненому утриманню інструмента під час роботи. Для безпеки використання всі інструменти моделі забезпечені фіксувальною клямкою. Хромове покриття надає мультитулу G301-H привабливого вигляду та додаткового захисту від корозії.

Якість збирання та точне припасування деталей на еталонному рівні, інструмент має високий запас міцності, всі осьові вузли шарнірні та передбачають силове навантаження, ця модель призначена для активної довговічної роботи.

Особливості:
- невеликі розміри, що дуже зручно під час зберігання й експлуатації;
- можливість виконання 26 різних функцій;
- стильний зовнішній вигляд, який дає змогу використовувати виріб як брелоку;
- легкість (253 грами).
Гарантія: Elpaso надає гарантію 1 рік від дня купівлі.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 26 шт. |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 253 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, кільце для підвісу, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | сірий, сріблястий |
| Тип ножа | Мультитул |
- Ціна: 1 750 ₴








