
G106: яскравий представник першої серії мультитулів Ganzo
Повнорозмірний трансформер із багатим функціоналом і високим запасом міцності, у комплекті доданий міцний нейлоновий футляр і касету з дод. насадками.

Інструмент мультитула виготовлений із міцної неіржавкої сталі 440 °C, високий вміст вуглецю в цій марці передбачає високу міцність і витривалий потенціал під час силових навантажень. Сталь чудово протистоїть корозії, але водночас рекомендуємо зберігати інструмент чистим і якнайдалі від вологи, так і будь-яка сталь із високим вмістом вуглецю, не любить багато вогкості.

Ергономіка та функціонал на високому рівні, форм-фактор тулу — плоскогубці з пружинною підтримкою, всі осьові вузли працюють за допомогою шарнірів, люфт немає. Колодка текстурна виготовлена з алюмінію.
На борту:
- Ніж звичайний
- Пила
- Відкривачка для пляшок
- Відкривачка для консервів
- Шило
- Дві викрутки (хрест/плоска)
- Напильник двусторонний
- Магнітний тримач біт (9 біт)
- Плоскогубці
- Кусачки
Викруткові біти виготовлені з вуглецевої сталі, розміщені в гумовій касеті, яка ергономічно розташовується в малому відсіку футляра. Розмір головок відповідає стандарту та за потреби змінюється.
Особливості:
- повнорозмірний інструмент;
- інструменти виготовлені з неіржавкої сталі;
- ручка зроблена з алюмінію;
- розмір складеного мультитула — 10,5 см;
- довжина відкритого інструмента — 16,5 см;
- мультитул важить 278.6 грамів;
- у комплекті є набір знімних біт;
- мультитул продається з чохлом.
Гарантія: Гарантія на мультитули моделі Ganzo G106 надається на рік від дати їх купівлі.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 22 шт. |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 278 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Чохол / піхви | є |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір в розкритому стані | 165 мм |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | чорний |
| Тип ножа | Мультитул |
- Ціна: 770 ₴










