
Мультитул армійський Ruike Trekker LD21-B, 12С27N
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: LD21-B
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Інструменти:
- Довге лезо з одноручним відкриванням
- Інструмент для закручування дроту
- Відкривачка для пляшок
- Велика викрутка 6,5 мм
- Інструмент для нагодження дроту
- Стропоріз
- Мала викрутка 3 мм
- Кишенькова кліпса
- Штопор
- Склобій
- Кільце для ключів/ темляка
- Пінцет
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Кількість інструментів | 12 шт. |
| Довжина | 199 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 21 мм |
| Вага | 138 г |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11.4 см |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴








