
Мультитул Ganzo G202, сталь 440С, 24 інструменти.
1 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: G202
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Якісний повнорозмірний мультитул виготовлений із високотехнічної неіржавкої сталі з підвищеним вмістом вуглецю, високий запас міцності всіх шарнірних і осьових вузлів, точне виробниче припасування деталей і повноцінна комплектація забезпечує модель G202 лідером продажів у другій серії трансформерів Ganzo.
Ми надаємо офіційну гарантію 12 місяців із моменту купівлі

Арсенал Ganzo G202 представлений таким списком:
- Плоскогубці з пружинним ходом
- Кусачки
- Плоска мала викрутка
- Ніж
- Пила
- Консервний ніж
- Відкривачка пляшкова
- Серейторний ніж
- Ніж для ізоляції
- Гайкове захоплення
- Ножиці
- Шило з отвором
- Комплект стандартних бітів із вуглецевої сталі 11 шт.
- Бітотримач
- Чохол із міцного нейлону.

Мультитул має скелетну конструкцію для полегшення маси тіла — 270 грамів

Усі інструменти виготовлені з автоматичною фіксацією в робочому положенні.

У розкладеному стані модель досягає 165 мм

Усі інструменти оброблені антивідблисковим способом шліфування сатинування







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 24 шт. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 105 мм |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, кільце для підвісу, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип ножа | Мультитул |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Колір мультитула | сірий, сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴







