
Складаний ніж Ruike Fang P105-Q, сталь Sandvik 14c28n
2 280 ₴
- В наявності
- Код: P105-Q

Дизайнерський ніж Ruike 105-Q, оригінальний EDC з високою виробничою точністю та якісними матеріалами збирання.
Основні ТХ
- Загальна довжина — 21.3 см
- Довжина клинка — 9.1 см
- Взуття — 3.5 мм
- Довжина колодки — 12.2 см
- Маса — 147 грамів
- Сталь- Sandvik 14c28N (60 hrc)
- Механіка-підшипник
- Замок-Liner Lock
- Материал накладок- G10
- Кліпса — одностороння
- Гарантія — 5 років

Дизайнерська ручка з чіпкою текстурою у візерунковому виготовлена з композиту G10. Основа колодки — сталеві лайнери марки 3CR13.
Ніж фіксується на 2 бонках і осьовому вузлі. Довжина — 12 см, товщина — 1.5 см.
На правому боці в міру жорсткий фірмовий кліпс RUIKE.

Клинок пройшов загартування рідким азотом, твердість дзеркальної різальної крайки — 60 HRC, сталь шведського виробництва 14С28N добре утримує гостроту в разі інтенсивної роботи, оптимальний вміст хрому забезпечує високу стійкість до корозії. Оброблення поверхні сатин, спуски від обуха, зведення в 0.4 мм. Підводи та гринд виготовлені з високою слюсарною точністю.

Механіка ножа не має місце критику, пара хромистих підшипників забезпечують гарний фліп, люфт немає, центрування ідеальне. Зведення за допомогою плавника.
Стопор клинка в робочому положенні забезпечує Liner Lock, базовий лінійний фіксатор із простим принципом і достатньою надійністю.


Гарантія: На ножі Ruike P105 надається гарантія на 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 122 мм |
| Довжина ножа | 21.3 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.2 см |
| Вага ножа | 147 г |
| Колір | Синій |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Сатин |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.1 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ніж універсальний |
| Тип ножа | складаний |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | 14C28N |
- Ціна: 2 280 ₴







