
Ruike Hornet F815-B, сталь Sandvik 14C28N
2 900 ₴
- В наявності
- Код: F815-B

Компактний фікс для міського носіння з конструкцією "фултанг" класична комбінація композиту G10 на колодці та Sandvik 14C28N на клинку, ніж постачається в універсальному ножному, який фіксується на поясі в різних положеннях, а отвори по периметру дають змогу протягнути паракорд і використовувати модель як повноцінний шийний ніж.
Основні моменти:
- Довжина ножа — 190 мм
- Довжина клинка — 85 мм
- Товщина обуха — 2.5 мм
- Сталь-14С28N (60 hrc)
- Руків'я- G10
- Довжина руків'я— 10.5 см
- Маса без чохла — 105 грамів
- Конструкція — монолітна
- Піхви — ABS
- Гарантія — 5 років

Клинок виготовлений зі шведської сталі Sandvik 14C28N, загартований сплав рідким азотом до 60 одиниць Роквелла, поверхня пройшла оброблення Stone Wash, довжина клинка 85 мм, товщина по обуху 3.5 мм, зведення в 0.4 мм. Сталь довго зберігає заточування і максимально протистоїть корозії.

Руків'я полегшене з високою ергономікою, виготовлено зі склотекстоліту G10, має виражену підпальцеву виїмку для впевненого хвату. Наскрізне вухо на хвості колодки можна використовувати як темлячний отвір. Маса ножа без чохла становить 105 грамів

Комплектується 815-ий універсальним ножним з ABS пластику. Конструкція з вузлом регулювання положення дає змогу встановити ніж на поясі як завгодно, фіксація клинка у футлярі надійна та щільна.
Є зливний отвір.
Кріпильний елемент можна переставляти під ліву або праву руку, має місце повністю зняти елемент і прочепивши паракорд або шнурок у отвори на чохлі використовувати ніж як шийний.

Гарантія: Гарантійний термін на ніж Ruike F815 становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 105 мм |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 105 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | 14C28N |
- Ціна: 2 900 ₴








