
Компактний фіксаж для міського носіння з конструкцією "фултанг" класична комбінація композиту G10 на колодці та Sandvik 14C28N на клинку, ніж постачається в універсальному ножному, який фіксується на поясі в різних положеннях, а отвори по периметру дають змогу прочепити паракорд і використовувати модель як повноцінний шийний ніж.
Основні моменти:
- Довжина ножа — 190 мм
- Довжина клинка — 85 мм
- Товщина обуха — 2.5 мм
- Сталь-14С28N (60 hrc)
- Ручка- G10
- Довжина колодки — 10.5 см
- Маса без чохла — 105 грамів
- Конструкція — монолітна
- Піхви — ABS
- Гарантія — 5 років
Прокмоод для безплатної доставки — 191290

Клинок виготовлений зі шведської сталі Sandvik 14C28N, загартований сплав рідким азотом до 60 одиниць Роквелла, поверхня пройшла оброблення Stone Wash, довжина клинка 85 мм, товщина по обуха 3.5 мм, зведення в 0.4 мм. Сталь довго зберігає бритовне заточування і максимально протистоїть корозії.

Колодка полегшена з високою ергономікою, виготовлена зі склотекстоліту G10, має виражену підпальцеву виїмку для впевненого хвату. Наскрізне вухо на хвості колодки можна використовувати як темлячний отвір. Маса ножа без чохла становила 105 грамів

Комплектується 815-им універсальним ножним з ABS пластику. Конструкція з вузлом регулювання положення дає змогу встановити ніж на поясі як завгодно, фіксація клинка у футлярі надійна та щільна.
Є зливний отвір.
Кріпильний елемент можна переставляти під ліву або праву руку, має місце повністю зняти елемент і прочепивши паракорд або шнурок у отвори на чохлі використовувати ніж як шийний.

Якість цієї моделі підтверджується 5-річною гарантією від нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 105 мм |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 105 г |
| Колір | Помаранчевий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 105 г |
- Ціна: 2 900 ₴




