
Складаний ніж Ruike P128-SB, сталь 14С28N
2 940 ₴
- В наявності
- Код: P128-SB

Ruike P128 — це модель, яка сміливо становить технічну конкуренцію топовим ножам від відомих виробників, ножі надаються з 5-річною гарантією.
Основні т.х.
- Повна довжина ножа — 217 мм
- Довжина клинка — 93 мм
- Товщина обуха — 3.5 мм
- Довжина колодки — 124 мм
- Маса — 159 г.
- Сталь-14С28N ( 60 hrc)
- Замок- Frame Lock з додатковим фіксатором
- Механіка-фліпер на підшипниках

У виробництві клинка використовується якісна ножова сталь Sandvik 14c28n, це високотехнічна неіржавка марка з високими задатками, сплав має корозійну стійкість і помітну твердість різальної крайки, під час активних робіт агресивний різ зберігається досить довго. Клинок пройшов загартування рідким азотом і видає приблизно 60 одиниць Роквелла, на практиці перевірено, що ця сталь чудово працює в цьому діапазоні загартування.
Геометрія клинка- Drop Point з вираженим плавцем, товщина обуха станове 3.5 мм. Лінія клинка передбачає колючі та проникні роботи. Спуски високі, прямі, зведення різальної крайки 0.4 мм і 0.6 ближче до вістря.
По всьому периметру виробу нанесено темне стійке покриття, після чого всі вузли пройшли обробку Stone Wash.

Модель повністю металева, ручка виготовлена з хромистої сталі 3cr13, це м'який антикорозійний сплав з абсолютно невибагливим характером. Довжина колодки — 12.4 см за товщини 1.4 см.
Попри свій моносталевий дизайн, у колодці є вибірки для полегшення, маса ножа — 159 грамів.
Ергономіка добра, немає зайвих вигинів, які викликають намінань, у долоню сідає як влитий.
Встановлена штатна кліпса глибокої посадки, за бажання її можна відкрутити та користуватися темляком.

Механіка ножа — це висока виробнича точність, осьовий вузол ходить на парі хромистих підшипниках, шикарний фліп клинка з вивіреним зусиллям.
Чітке центрування без люфтів, все що можна сказати.
Фіксація на базі масивного замка Frame Lock, лайнер впевнено замикає п'яту клинка. Для підвищення монолітності ножа замок доповнений запобіжником "Safety Lock" це особистий патент компанії Ruike, який блокує рух головного замка, у такий спосіб забезпечуючи максимальну надійність, користуватися ним не обов'язково, так-як Frame Lock досить надійний механізм, але мало які силові завдання ви виконуватимете, додаткова безпека зайвої не буває.

Гарантія: П'ятирічна гарантія від виробників видається кожному покупцеві ножів Ruike P128-SB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина рукоятки | 124 мм |
| Довжина ножа | 217 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.4 см |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 159 г |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
- Ціна: 2 940 ₴








