
Ruike Складанний ніж P108-SB, сталь Sandvik 14C28N
2 700 ₴
- В наявності
- Код: P108-SB

Основні моменти:
- Довжина ножа — 21 см
- Довжина клинка — 88 мм
- Товщина клинка — 3.1 мм
- Складаний стан — 120 мм
- Маса — 118 г.
- Сталь- Sandvik 14c28n
- Твердість р.к.-60 hrc
- Механіка-фліпер підшипник

Сталь на клинку від світового металургічного концерну Sandvik, шведський сплав марки 14с28n — це оптимальне співвідношення хрому, вуглецю з мінімальним відсотком шкідливих домішок. Сталь чудово протистоїть корозії, різальна крайка має чудову витривалість різання за чималої ударної в'язкості, ніж довго тримає агресивний різ. Сталь пройшла кріооброблення рідким азотом, твердість варіюється в межах 60 одиниць Роквелла.
Поверхня має темний порошковий шар, стійкий до зношування, а додаткове дробінструмене оброблення Stone Wash надає матову мікросітку.
Спуски практично від обуха, зведення 0.4 мм, геометрія Drop Point універсальна як для проникних робіт, так і для стандартних.

Колодка повнометалева з ідентичною клинкою обробкою. Марка сталі тут використовується пом'якше, хромісте сплав 3Cr14 має сильний імунітет до іржавіння, що так само запобігає появі пілінгу та корозії у внутрішніх частинах колодки.
Довжина — 11.8 см, форма порівняно пряма, на хвостовику встановлений склобій, він же доводиться темлячним отвором.
На правому боці встановлена дизайнерська кліпса виробника, посадка на кишені глибока.

Механіка Ruike p 108 не поступається ножам із преміумсегмента, дует кулькових підшипників в осьовому вузлі забезпечує ефектний чіткий вихід клинка, зведення здійснюється фліпером. Технічна точність рухомих елементів на еталонному рівні, центровка дотримана, люфти немає, у разі відведеного замка клинок падає в ручку під власною вагою.
Фіксація ножа має додаткову опцію, основний фіксувальний замок Frame Lock впевнено замикає п'яту клинка не всю товщину, але для максимальної монолітності виробник встановив запобіжник Safety Lock — це клавіша, яка блокує рух основного замка, фактично перетворюючи ніж на фіксаж для силової роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Вага ножа | 118 г |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Призначення | Повсякденний |
| Тип | Складаний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 15 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в складеному стані | 120 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Форма клинка | clip-point |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Колір клинка | чорний |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Матеріал корпусу | 3Cr14N |
| Гарантія | 5 років |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | выкидные, з фіксацією |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | 14C28N |
- Ціна: 2 700 ₴









