
Складаний ніж Ruike 127-B. Сталь Sandvik 14C28N
2 700 ₴
- В наявності
- Код: P127-B

Черговий шедевр у класичному східному виготовленні з дизайнерської серії "Ruike". EDC-фліпер на підшипниках із гарною шведською сталлю, високою ергономікою та першокласною технічною частиною.

- Загальна довжина — 21.5 см
- Клинок — 9.1 см
- Взуття — 3.1 см
- Маса 112 г
- Замок-Liner Lock із фіксацією
- Ручка — g10

На клинку маємо Sandvik-14C28N. Ця марка має найвищий рівень міцності, після загартування рідким азотом сталь зберігає свою оптимальну мікроструктуру, даючи поєднувати високу твердість і невибагливість перед корозією. 14C28N вважається найвищим сортом ножової сталі, рівень твердості за шкалою Роквела 60 HRC.
Геометрія має тантоподібний напрямок, спуски високі від обуха, зведення у 0,3 мм. Особливу увагу привертає дзеркальна різальна крайка, яку рідко можна побачити на серійних ножах, але компанія Ruike не залишила без уваги цей момент. Обработка клинка Stone Wash.

Колодка виготовлена з текстурованого G10 (є версія з ручкою з карбону), проста пряма фактура з універсальним підходом, приємні тактильні властивості та висока надійність. Лайнери полегшені круглими перфорованими отворами, маса ножа становить усього 112 г. В основі колодки лежить сталь 420-м'яка невразлива до корозії хромиста група.
На борту встановлена в міру жорстка металева кліпса з логотипом Ruike, яку можна переставити на зворотний бік колодки. Посадка кліпси глибока, передбачає приховане носіння ножа на кишені. Хвостовик Ruike 127 доповнений сталевим склобоєм, є штатний отвір для темляка.

Осьовий вузол на безі двох підшипників, в їхній основі хромований металевий сплав. Механіка ножа не має місце критикі, все плавно та рівно, жодних люфтів і перекосів, високий запас міцності та довговічності.
Система фіксації — класичний Liner Lock доповнений запобіжником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 12 мм |
| Довжина ножа | 21.5 мм |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Вага ножа | 112 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал леза | Sandvik 14C28N |
| Призначення | Туризм |
| Тип | Складаний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.1 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Форма клинка | танто |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Колір клинка | сірий |
| Вид ножа | туристичний |
| Матеріал корпусу | G10, нержавіюча сталь 420 |
| Гарантія | 5 років |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | 14C28N |
- Ціна: 2 700 ₴





