

На клинку маємо шведську топ сталь 14С28N Sandvik з кріообробленням, загартування крайки сягає 60 одиниць. Геометрія танто з високими спусками від обуха та білкового зведення 0.3 мм має агресивне різання, а з огляду на те, що сталь Sandvik є витривалим сплавом у плані утримання різальних властивостей, агресивні різати ніж буде довго.
Товщина по обуху становила 3.1 мм. Фінішне оброблення клинка виготовлене методом сатинування.

Механічний хід клинка працює на парі хромистих підшипників, що так само дає змогу ножу чудово та ефектно фліпувати. Люфти у всіх напрямках виключені, запас міцності рухомих елементів на високому рівні, центрування клина щодо лайнерів ідеальна.

На цій моделі встановлений стандартний Liner Lock із додатковою опцією блокування, товщина лайнера 1 мм.

Як йдеться вище, накладки колодки виготовлені з карбону, а сталеві лайнери мають маркування 420 Aisi. Пряма універсальна геометрія чудово сідає в руку, зерниста фактура карбону має гарне зчеплення з долонею.
P127 обладнаний штатною переставною кліпсою глибокої посадки, на хвостовику за класикою темлячний прохід.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 21.5 мм |
| Вага ножа | 114 г |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина рукоятки | 12.5 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Призначення | Туризм |
| Довжина у складеному стані | 21.5 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал леза | Sandvik 14C28N |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.1 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | карбон |
| Вид ножа | туристичний |
| Матеріал корпусу | G10, нержавіюча сталь 420 |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Форма клинка | танто |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Колір клинка | сірий |
| Гарантія | 5 років |
| Тип замку | Liner Lock |
| Колір рукоятки | карбон |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Тип ножа | складаний |
| Сталь клинка 440С | 14C28N |
- Ціна: 1 878 ₴





