
Складаний ніж Ruike P843-W, сталь Sandvik 14C28N
2 530 ₴
- В наявності
- Код: P843-W

Якісний кишеньковий фолдер від компанії Ruike, високе технічне виконання з використанням першокласних матеріалів це P843, модель виробляється у двох колірних пропонуваннях: чорний і пісочний. У цій ситуації розглянути більш тактичну палітру.
Основні моменти:
- Загальна довжина — 20,8 см
- Клинок — 9.0 см
- Ручка — 11.8 см
- Взуття — 3.1 мм
- Сталь- 12с27n
- Твердість р.к.- 59-60 hrc
- Накладки-G10
- Замок-Liner lock з фіксацією
- Механіка-підшипники

На клинку маємо першосортну шведську сталь 12 с27n від компанії Sandvik, приголомшливе поєднання довгої гостроти та стійкості до корозій, різальна крайка доведена до скальпельної гостроти, геометрія drop point з піднятим лінією обуха комфортно розрізає та коліт, товщина клинка 3.1 мм за корисної довжини крайки 8.8 см. Сталь пройшла оброблення рідким азотом і видає максимальну твердість 60 одиниць.

Колодка моделі виготовлена з неіржавкої сталі 420 Aisi та закрита чіпкими міцними накладками з композиту скловолокна й епоксидної смоли G10. Високий рівень ергономіки та приємні тактильні властивості відчуваються з перших секунд утримання ножа. Маса моделі склала 145 г. Зовнішній вигляд фолдера скидається на тактичний EDC нож. На правому боці встановлена кишенькова кліпса глибокої посадки, у хвостовику висвердлено штатний отвір для шнура або темляка.

Зведення клинка здійснюється за допомогою плавника або шпеника під обухом.
Механіка Ruike 843 доскональна, працює на двох підшипниках із високовуглецевої сталі, забезпечуючи високий запас міцності та довговічний ресурс хода. Клин ножа чітко в центрі, люфти немає, висока технічна підгонка деталей дає розуміння, що у руках Вас представник преміумсегмента.

За безпеку відповідає класичний замок типу Liner Lock — надійний лінійний закреп впевнено заходить на початок п'яти клинка, запобігаючи невтомленню складання ножа навіть у разі силових різнобічних навантажень. За всієї повноцінної надійності компанія Ruike вирішила перестраховуватися на 200% і доповнила замок додатковим фіксатором, перемикач якого встановлений на передній частині спинки колодки. На нашу думку, це зайве доповнення, але вишукувати таку наднадійність не будемо.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 12 мм |
| Довжина ножа | 20.8 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Вага ножа | 145 г |
| Заточка леза | Двостороння |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал леза | Sandvik 14C28N |
| Призначення | Тактичний |
| Тип | Складаний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Форма клинка | clip-point |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Колір рукоятки | пісочний |
| Колір клинка | сірий |
| Вид ножа | туристичний, мисливський |
| Матеріал корпусу | G10, нержавіюча сталь 420 |
| Гарантія | 5 років |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | 14C28N |
- Ціна: 2 530 ₴




