
Складаний ніж Ruike P875 sz, сталь Sandvik 14C28N
2 920 ₴
- В наявності
- Код: P875-SZ
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Загальне склепіння:
- Геометрия клинка: drop point;
- Сталь клинка: Sandvik 14C28N (Швеція)
- Матеріали колодки: Сталь 420+вставки карбон
- Рівень загартування: 60 HRC
- Загальна довжина: 20.8 см
- Довжина клинка: 8.9 см
- Маса: 140 г.
- Фіксація: Frame Lock
- Механіка: підшипник

Клинок і сталь: класична геометрія Drop point тривалістю 8.9 см за товщини обуха 3.5 мм виготовлена з хромистої неіржавкої сталі 14C28N шведського виробництва концерну Sandvik. Модель має чудові різальні властивості завдяки високим спускам від обуха, водночас довго зберігає гостроту різальної крайки. Після загартування рідким азотом значення твердості досягає 60 HRC.

Механіка: відкриття ножа здійснюється виключно плавцем. Модель належить до категорії "фліпер" осьовий вузол працює на 2 вух KVT підшипниках. Зведення клинка плавне та чітке, як належить преміальному сегменту, невелике дизайнерське нововведення — це наскрізний торкс осьового гвинта.

Фіксатор: на борту Ruike p875 встановлено надійний Frame Lock із додатковим блокатором Beta plus lock — це особистий запатентований компанією Ruike механізм, що трапляється тільки в цій лінійці, він гарантує надійне блокування клинка під час силових навантажень.

Колодка: виготовлена зі сталі 420 в дизайнерському візерунковому виготовленні, у зоні осьового гвинта використовується вставка з карбонового волокна, ніж вирізняється гарною посадкою в руці, тривалість схоплення 12 см.

Хвостова частина доповнена наскрізним отвором під темляк дублюючи дизайн осьового вузла

Кліпса в міру жорстка знімна, із середньою посадкою на кишені.

На ніж поширюється гарантія 5 років із моменту купівлі!
Не є холодною зброєю, подаруємо сертифікат!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Довжина рукоятки | 11.9 мм |
| Довжина ножа | 208 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Вага ножа | 140 г |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Призначення | Туризм |
| Тип | Складаний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 140 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | складаний |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
| Сталь клинка 440С | 14C28N |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴




