Намисто для темляка в скандинавському виготовленні, металеві. Габарити 12/8 мм, діаметр отвору 5 мм.
До комплекту входить паракорд 20 см кольору хакі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намистини |
| Матеріал | Метал |
| Кількість отворів | 1 |
| Форма отвору | Кругла |
| Форма в розрізі | Кругла |
| Форма | Кругла |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Застосування | Рукоділля |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Вага | 2 г |
| Розмір | Середній |
| Діаметр | 6 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


