
Складанний ніж CJRB Baranca, сталь D2
2 000 ₴
- В наявності
- Код: J1909-BKF
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Великий фолдер 21.6 см від компанії Artisan Cutlery з чудовою механікою і витривалою сталлю D2.
Основні моменти:
- Довжина ножа 216 мм
- Довжина клинка 94 мм
- Сталь D2 (60 hrc)
- Фінішне оброблення Stone Wash
- Ручка G10
- Маса — 105 г
- Осьовий підшипник кераміка
- Замок Liner Lock

Клинок виготовлений із високовуглецевої сталі D2, це високотехнічна інструментальна марка американського виробництва, вирізняється високою твердістю різальної крайки, чим забезпечує довгий процес експлуатації без заточування леза. На цьому екземплярі твердомір видає 60 одиниць за шкалою Роквелла, характерно для D2 її високий вміст вуглецю 1.5%, що об'єднує власника мінімально доглядати за клинком, щоб не зіштовхнутися з корозійним ефектом, досить просто протирати ніж насухо та не зберігати в середовищі з підвищеною вологістю.

Геометрія клинка ближче підходить до сімейства Warncliffe хоч і має трохи модифіковану лінію обуха, цей тип клинка люблять за його високий к.п. різальної крайки. Бритвенні прямі спуски починаються практично від обуха, товщина самого обуха дорівнює 3.2 мм. На початку крайки передбачений невеликий чойл для делікатних робіт. Фінішне оброблення сталі вироблене методом Stone Wash, це кам'яне оброблення поверхні металу для утворення мікросітки, яка надалі маскує подряпини, що з'явилися в процесі експлуатації на клинку.

Щодо механіки ножа, вона не має місце критикі. Осьовий вузол ходить із підтримкою пари роликових керамічних підшипників, Barranca чудово фліпує, політ клинка рівний, люфти та перекос не мають місця бути.
Фіксацію ножа забезпечує стандартний замок Liner Lock.

Колодка вигнута здебільшого шикарно лягає в долоню, накладки виготовлені з високоміцного композиту формули G10, мають текстуровану фактуру з гарним зчепленням. Завершує ручку темлячний отвір напівкруглої форми.
На борту є кліпс двостороннього встановлення, виготовлений зі сталі та відполірований у дзеркало.
Промокад на безплатну доставку: 191290 (вказівте в нотатках до замовлення або у усній формі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 122 мм |
| Довжина ножа | 216 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.2 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 105 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 105 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴




