
Дочірній бренд компанії Artisan Cutlery, підрозділ CJRB представляє черговий зразок високотехнічного ножа модель Centos, фліпер виготовлений за зразком свого старшого брата Artisan Cutlery Arhaeo.
Загальне склепіння:
- Довжина ножа — 21.3 см
- Довжина клинка — 9.3 см
- Товщина обуха — 3.2 мм
- Маса — 106 г
- Сталь- D2 (60 HRC)
- Механіка — керамічний підшипник
- Колодка- G10
- Замок-Liner Lock

В основі лежить інструментальна високовуглецева сталь марки D2, твердість становить 60 hrc. Ніж довго зберігає агресивний різ. Спуски прямі від обуха, геометрія клинка ближче до Spear Point, відрізняється як чудово проникною функцією, так і гідно нарізає. Фінішне оброблення поверхні сталі — Stone Wash.

Осьовий хід працює за засобами системи кулькових керамічних підшипників, чудова плавність і висока точність збирання. Люфт напроти немає, центра дотримується. Відкривання ножа здійснюється шпееньком.
Як запірний замок встановлений класичний Liner Lock, надійний і не вимагає обслуговування.

Колодка виготовлена з композитного волокна склотканини та епоксидної смоли G10, тактильні відчуття відрізняються від конкурентів із Ganzo і подібних ножил, CJRB полірують плашки, доводячи їх до м'якого комфортного схоплення. Лінія колодки має трохи вигнуту будову, довжина становить рівно 12 см.
Кишенькова кліпса двопозиційного встановлення вирізняється середньою пружністю, що так само не пошкоджуватиме матеріал кишені.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 213 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 105 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 39 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 105 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴




