
Складаний ніж CJRB Talla, сталь D2
2 130 ₴
- В наявності
- Код: J1901-BKC
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Черговий EDC з геометрією клинка Warncliffe, високими спусками, різальним витривалим сталлю та системою підшипників. Ніж представлений у різних колірних рішеннях: чорний, синій, зелений і карбон.
Основні моменти:
- Сталь- D2(60 hrc)
- Загальна довжина ножа — 210 мм
- Довжина клинка — 90 мм
- Товщина по обуху — 3.2 мм
- Обробка сталі — stone wash
- Осьова система — керамічний підшипник
- Ручка — g10
- Маса — 150 г

На клинку маємо високовуглецевий сплав американського походження D2, чудове утримання різальних властивостей, фінішне оброблення вироблене методом Stone Wash, товщина за обухою становить 3.2 мм, модифікований Warncliffe агресивно ріже і добре справляється з проникальною роботою. Фактура клинка виготовлена в досить масивному виконанні, що добре позначається на бічних навантаженнях.

Довжина колодки становила 12 см, основа сталеві лайнери з облицюванням із композитного склотекстоліту G10, як було зазначено вище, колірна палітра надає вибір. Тактильні відчуття приємні, накладки відшліфовані. Також є варіація з карбоновою ручкою, більш гладка поверхня з відтінком, що переливається.

Точність збирання на високому рівні, компанія CJRB є дочірнім брендом преміального виробника Artisan Cutlery, вся продукція виробляється на одних потужностях, у зв'язку з цим ми отримуємо той самий суворий контроль якості та дотримання ноживфх стандартов.

Механіка ножа побудована на базі кулькових керамічних підшипників, політ клинка бездоганний, запірний механізм не зазнав змін, класичний LIner Lock вимірює п'яту та вирізняється високим ресурсом роботи.

Кліпса сталева глибокої посадки, має два положення встановлення, ліву та праву, метал добре полірований що так само не псуватиме кишеню.
Код для безплатної доставки: 191290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Країна виробник | Китай |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 21 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Вага ножа | 150 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Ніж універсальний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | Високовуглецева сталь |
| Тип ножа | складаний |
| Сталь D2 | CJRB |
| Сталь клинка 440С | D-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴








