
Один із представників класичного EDC ножа в лінійці фліперів CJRB, клинок Drop point зі сталі AR-RPM9, керамічний осьовий підшипник і полірований чорний композит G10.
Основні моменти:
- Довжина ножа — 21.1 см
- Довжина клинка — 9.1 см
- Товщина обуха — 3.2 мм
- Замок-Liner Lock
- Сталь-AR-RPM9 (60 hrc)
- Категорія-фліпер
- Маса — 150 г.

Високовуглецева сталь AR-RPM9 видає 60 одиниць твердості, спуски високі практично від обуха, сплав належить до високотехнічної інструментальної марки американського виробництва, головна перевага — висока витривалість різальної крайки, ніж чудово тримає заточування навіть під час інтенсивної силової роботи для дерева. Фінішне оброблення клинка виготовлене методом Stone Wash.

Осьовий хід "Тайги" виготовлений на високому рівні, плавність і чіткість руху забезпечує система кулькових керамічних підшипників, такий механізм не передбачає регулярного змащення та характерний високим запасом міцності. Фліпп ножа миттєвий, зведення здійснюється плавцем, всі стандарти виробництва в технічному плані під суворим контролем компанії Artisan Cutlery. Як замок встановлений простий і надійний Liner Lock.

Колодка виготовлена зі склотканини G10, приємна фактура з гарним зчепленням і класичною геометрією. Довжина колодки становила 12 см. Дизайн ножа зроблений у мінімалістичному дизайні без зайвих виїмок і насічок, що безумовно позначається на комфортному утриманні ножа.
Код для безплатної доставки 191290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 211 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 150 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 91 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴




