
Основні моменти:
- Загальна довжина 209 мм
- Довжина клинка 89 мм
- Товщина в обуху 3.2 мм
- Сталь D2 (60 hrc)
- Обробка сталі Stone wash
- Осьовий вузол керамічні підшипники
- Замок Liner Lock
- Кліпса — двостороння

Геометрія клинка класичний Warncliffe з високими спусками від обуха, перевага такої лінії зручна робота струганого характеру, вертикальне різання та просте заточування, виготовлений клинок із високовуглецевої сталі марки D2 загартованої до 60 одиниць за шкалою Роквелла, сплав насамперед відомий своєю витривалою гостротою й агресивним різанням, але водночас не дуже любить вологе середовище, тому необхідний мінімальний догляд, досить просто протирати клинок насухо та не залишати у воді, з таким підходом ви отримаєте функціональну високотехнічну сталь на своєму фліпері.

Обробка клинка виготовлена кам'яною обробкою Stone Wash, це перетворює гарний візуал поверхні та запобігає появі дрібних подряпин у процесі експлуатації.

Колодка ножа виготовлена в незвичайному виконанні, сталеві лайнери з неіржавкої сталі прикриті мідними накладками, ергономіка приємно холодить руку, даючи відчуття по-справжньому преміального збирання. Лінії хвата прямі, щоб знайти підхід до кожної руки, всі кути згладжені, долоню не наминає. Варто зазначити, що згодом відтінок колодки буде набувати шляхетнішого кольору, що схожий на раритетний екземпляр. Довжина становить 12 см завдовжки й 1.5 см у товщину. На боці встановлена металева кліпса помірної жорсткості, за потреби її можна перевстановити на іншу сторону або зовсім зняти та користуватися темляком, для цього передбачений отвір.

Щодо механіки, все на високому рівні, хід клинка забезпечує систему кулькових керамічних підшипників. Зведення клинка чіткий, здійснюється натисканням на плавник, зручно маніпулювати як лівою, так і правою рукою. Люфт немає, центрування дотримується.
Система фіксації стандартний Liner Lock, простий і надійний лінійний замок, що не вимагає догляду.

код для безплатної доставки — 191290
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Країна виробник | Китай |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 20.9 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Вага ножа | 165 г |
| Колір | Помаранчевий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Ніж універсальний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.9 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 165 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | складаний |
| Сталь D2 | CJRB |
| Сталь клинка 440С | D-2 |
| Матеріал леза | Високовуглецева сталь |
- Ціна: 2 810 ₴







