
Мультитул Xiaomi Nextool Flagship PRO, 16 в 1, ст. 5Cr15
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: KT5020
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Повнорозмірний робочий мультитул від суббренда Xiaomi, на борту три повноцінні інструменти у формі ножиць, плоскогубців і ножа з профілем клинка Wharncliffe.
Повний арсенал:
- Ніж (5cr15 сталь)
- Ножиці з пружинною ( 420J2 сталь)
- Плоскогубці з пружинною (3Cr13 сталь)
- Змінні кусачки
- Щипці для дротів
- Пила
- Викрутка
- Лінійка
- Ніж для ізоляції
- Відкривачка для пляшок
- Плоска викрутка
- Склобій
- Консервний ніж
- Резак

Корпус мультитула виготовлений із якісної неіржавкої сталі та має матову приємну фактуру, маса становить 245 грамів, а довжина в складеному стані 11 см. Для розміщення інструмента на поясі або кишені передбачена кишенькова кліпса.

Клинок і пила має фіксацію типу Liner Lock.

Усі осьові вузли та рухомі частини мають гарну автоматичну фіксацію

Трансформер комплектується мішечком для зберігання й офіційною гарантією на 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NexTool |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Конфігурація | Пасатижі, Секатор, Кусачки, Обтискні кліщі, Ніж, Викрутка, Лінійка, Шило, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пила по дереву |
| Кількість інструментів | 16 шт. |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 245 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴





