
Складаний ніж Ganzo G 619, 440A
320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 37872
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Ергономічний складаний ніж Ganzo 619 попри свою бюджетну ціну, доведеться надійним супутником на кожен день, високий запас міцності осьового вузла гідна сталь і відкалібрована механіка роблять 619 лідером продажів 6-ї серії Ganzo.
Основні моменти:
- Довжина ножа 20.5 см
- Довжина клинка — 9 см
- Товщина клинка — 2.5 мм
- Сталь- 440 А ( 56 HRC)
- Фініш клинка — Satin
- Матеріал колодки — ABS пластик
- Замок-Liner Lock
- Механіка- шайби
Для зведення клинка передбачене наскрізне підпальцеве отвір під обухом.


На правому боці розташовується сталева знімна кліпса високої посадки
Сталь 440 належить до середньовуглецевої неіржавкої марки, цей клинок загартований до 56 одиниць твердості, що досить довго зберігає гостроту різальної крайки.


Не підходить під категорію ХО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 120 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 119 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴




