
Ніж Victorinox Camper 13/1, оригінал
2 117 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33760
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Оригінальний швейцарський ніж на 13 функцій з офіційною гарантією 25 років. У складеному стані інструмент налічує 91 мм при масі 74 грама.
Клинки виконані з високоякісної нержавіючої сталі перевіреної поколіннями.

Функціонал:
- Ніж
- Пила
- Малий ніж
- Штопор
- Консервний ніж
- Шило/кернер
- Пінцет
- Зубочистка
- Викрутка
- Кільце підвісу
- Ніж для ізоляції
- Викрутка мала




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кількість інструментів | 13 шт. |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 74 г |
| Гарантійний термін | 25 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Основні | |
| Вага ножа | 74 |
| Особливості | Серрейтор для очищення луски, Відкривачка для пляшок |
| Довжина ножа | 91 |
| Довжина рукоятки | 91 |
| Колір | Червоний |
| Поверхня | Дзеркальний |
| Призначення | Туризм |
| Тип | Складаний |
| Твердість ріжучого леза | 58 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Заточення леза | Однобічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 117 ₴




