
Швейцарський ніж Victorinox Spartan 13в1
1 603 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65456
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Хіт продажів швейцарської класики ножової індустрії, виготовлений із міцного пластику та високоякісної неіржавкої сталі перевіреної поколіннями, в арсеналі 9 інструментів, які пропонують 13 функцій.
Продукція оригінальна з повноцінною довічною гарантією!

Корпус у класичному глянсовому кольорі, за складеному стані ніж становить 9.1 см.
Товщина 15 мм, а висота колодки 25 мм за за загальної маси 60 грамів.

На борту ножа такий список:
* Великий клинок
* Малий клинок
* Відкривачка для консервних банок/плоска викрутка
* Відкривачка для пляшок/викрутка/паз для зняття ізоляції
* Шило / кернер
* Штопор
* Пінцет
* Зубочистка
* Кільце для ключів

Габарити основного клинка: Д/В/Т- 78/15/2 мм.
В асортименті є варіація в чорному кольорі та камуфляжному.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кількість інструментів | 12 шт. |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 59 г |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Основні | |
| Вага ножа | 80 |
| Довжина ножа | 91 |
| Довжина рукоятки | 91 |
| Колір | Червоний |
| Поверхня | Глянсова |
| Призначення | Туризм |
| Тип | Складаний |
| Твердість ріжучого леза | 58 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Заточення леза | Однобічна |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 78 |
| Ширина леза | 15 мм |
| Товщина леза | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 603 ₴




