
Складаний ніж Ganzo G707, сталь 440-С
990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 34338
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Оригінальний напівавтоматичний стилет на кнопці, високовуглецева сталь 440-C використовується на клинку, колодка алюміній із дерев'яними декоративними вставками.
ТХ:
- Довжина ножа — 204 мм
- Довжина клинка — 85 мм
- Товщина в обуху — 3.8 мм
- Довжина колодки — 119 мм
- Сталь- 440 С (58-60 HRC)
- Фініш клинка- stone wsh
- Колодка алюміній/дерево
- Замок- Button Lock
- Механіка-кнопковий спуск
- Маса — 115 грамів
- Гарантія — 12 місяців


Колодка виготовлена з алюмінію, має декоративні вставки з дерева. На боці встановлена знімна кишенькова кліпса.


Центрування ножа дотримане, фіксація за допомогою кнопкового замка Button Lock, люфту немає. Осьовий вузол дублюється мідними шайбами. Спускання клинка відбувається після натискання на кнопку.
Невмисне відкриття ножа виключене.
Надійна модель від "Ганзо" відпускається з офіційною гарантією та повною комплектацією.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина рукоятки | 118 мм |
| Довжина ножа | 204 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.8 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 115 г |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 15 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴





