
Victorinox Huntsman, швейцарський ніж 15в1. Гарантія 25 років
2 758 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34203
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Оригінальний Huntsman з багатим арсеналом на 15 інструментів відпускається про офіційною гарантією 25 років. Класична компоновка матеріалів залишилася колишньою, високовуглецева корозійностійка сталь і глянсова нейлонова рукоять з надійними осьовими вузлами.

Функціонал:
- Ніж 6.7 см
- Короткий ніж - 40 мм
- Пилка - 75 мм
- Ножиці
- Відкривач пляшок
- Консервний ніж
- Шило
- Штопор
- Ніж для ізоляції
- Зубочистка
- Пінцет
- Кільце
- Гак
- Викрутки 2 шт.

В рукояті захована класичні пінцет і зубочистка Victorinox

Товщина інструмента 25 мм

Весь інструмент має автоматичну фіксацію

В наявності є варіація в чорному кольорі !

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кількість інструментів | 15 шт. |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 97 г |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Основні | |
| Вага ножа | 100 |
| Особливості | Серрейтор для очищення луски, Відкривачка для пляшок |
| Довжина ножа | 91 |
| Довжина рукоятки | 9.1 |
| Колір | Червоний |
| Поверхня | Глянсова |
| Призначення | Туризм |
| Тип | Складаний |
| Твердість ріжучого леза | 58 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Заточення леза | Однобічна |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 67 |
| Ширина леза | 10 мм |
| Товщина леза | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 758 ₴





