
Оригінальний швейцарський ніж Victorinox Spartan Camo 13в1
1 859 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34201
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Легендарний "Спартан" в армійському камуфляжному забарвленні, базовий арсенал і габарити відповідають класичній моделі.
Основні х.к.:
- Великий клинок
- Малий клинок
- Штопор
- Консервний ніж
- Мала викрутка
- Відкривачка для пляшок
- Викрутка
- Шило, кернер
- Пінцет
- Зубочистка
- Кільце для підвісу
- Ніж для ізоляції
- Хрестова викрутка



Victorinox — це класика Асоційна з надійністю, довговічністю й еталонною швейцарською якістю. Клинки та інструмент виготовлені з високотехнічної неіржавкої сталі, а механіка та осьові вузли здатні витримувати десятирічні робочі маніпуляції.
Ніж продається з офіційною гарантією 25 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кількість інструментів | 12 шт. |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 59 г |
| Гарантійний термін | 25 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хакі |
| Товщина леза | 2 |
| Довжина ножа | 158 |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Особливості | Відкривачка для пляшок |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Туризм |
| Тип | Складаний |
| Довжина леза | 77 |
| Вага ножа | 67 |
| Довжина рукоятки | 91 |
| Твердість ріжучого леза | 59 |
| Ширина леза | 12 мм |
| Поверхня | Глянсова |
| Заточення леза | Однобічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 859 ₴



