
-Складний напівавтоматичний танто від компанії Ganzo-
ТХ:
- Довжина клинка — 96 мм
- Довжина ножа — 21.6 мм
- Товщина клинка — 2.6 мм
- Обробка клинка-сатин
- Покриття клинка — порошкове
- Сталь клинка — 440А (54-56 HRC)
- Спуск клинка — автоматичний
- Матеріал колодки — ABS пластик
- Кліпса — одностороння
- Замок-Liner Lock
- Маса — 127 г.
- Гарантія — 1 рік

Традиційна геометрія танто зі спусками від середини та бритовною заточуванням.
Чудова заводська збірка Ganzo без люфтом і перекосів, бездоганна механіка на дротяній спусковій пружині.

Колодка виготовлена з міцного ABS пластику з оригінальним принтом у японському традиційному стилі.
На правому боці встановлена пружна металева кліпса кишенькового носіння.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 216 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 127 г |
| Колір | Синій |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 96 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 127 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сталь клинка 440С | 440 A-B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴





